michalds

Ženy, pociťujete rozpaky, když si kupujete vložky?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ani náhodou jsem na to nikdy nepomyslela.
Kdo Ti kupuje gumičky à la Primeros?
Partnerka, jak bývá zvykem 😁
Jestli nějakou máš, ovšem.

Další odpovědi
Kepler

Já tedy díkybohu nejsem žena, ale proč by měly cítit rozpaky? Je to jen hygienická potřeba. Hajzlpapír taky není nic perverzního.

Mc Merkurion

… nevim jak ženy, ale já ne, a to jsem na ně stával před revolucí frontu … u nás totiž nakupuje ten, kdo má čas …

marci1

Proč rozpaky? Je to zcela běžná hygienická potřeba. Některé ženy pociťují rozpaky např. při koupi vibrátoru, ale vložek, tak to rozhodně ne. 🙂

hapiky

Myslím, že v tomto případě jsou rozpaky jen u Teenagers či puberťáků. Opravdové rozpaky jsem měl, když jsem v 15.letech chtěl sbalit šťavajznu a nevěděl jsem jak.

GabulkaA

Příspěvek smazán administrátorem.

briketka10

Mc Merkurion

..a to bejvaly ještě ty vatový bre ke ke..

Mc Merkurion

… tak, tak …

Kepler

A jsem si jako dítě vždycky říkal, co to sakra mezi těmi kolejnicemi je?

briketka10

A jó na to sem zapomněla :)))))))))))
To si dělali šoufky naši spolužáci.