MMA

Ženy, líbí se Vám vysocí kluci/muži?

Myslím ty kolem těch 190cm, ne nad dva metry to už by byl extrém, ale jen jestli se Vám líbí? 🙂 Více než třeba menší, vím, že na tom nezáleží, ale jen mě to zajímá. 🙂 Třeba já mám 192cm..

Nejlepší odpověď
anonym

Jasně že jo, pěknej sportovní typ, štíhlý vysoký kudrnatá brunet, nebo blonďák, to je celkem fuk, ale ta výška je sexy, každá žena se ve společnosti takového muže musí cítit jako malinká panenka 🙂 A když se líbáte, stoupá si na špičky, to je pocit, ach jo…:-)))
Doplňuji:
kudrnatýýý :-O

Další odpovědi
marci1

Ano. Jak píšeš, nezáleží na tom, ale než malý muž, lépe větší ( přiměřeně ) a ještě musí mít hrubší hlas. 🙂

pusinka50

Abych pravdu řekla, měřím 172 cm, ale vyššího chlapa než řekněme, 187 cm, bych nechtěla. Tak těch 180 cm by bylo ideální, abych si mohla vzít nějaké ty podpatky. Vyšší muži nad 190 cm ve mně vyvolávají špatný pocit, musím koukat moc vysoko a zkrátka mi ta jejich výška nedělá pocitově dobře.

Awe

192 cm? a k čemu ti to je…Já mám ocas skoro 22 cm a nabité konto,to ta tvoje výška netrumfne :-*

milablond

Miluju vysoke muze, strasne moc! Nechtela bych malyho. Bohuzel ted nemam zadnyho, ale pockam si na toho vysokyho :)

pizlicka

mooc se mi líbí,jak to ma přes 190cm,a je to hubené,jéééje.

karbilka

Budu žít s chlapovo povahou a ne jeho výškou. Takže tak :) Podle mě na na tom nezáleží – každá výška má něco do sebe. Já třeba měla vždycky menší kluky – sama mám jen 162 cm, takže se ke mě tak akorát hodili.

anonym

marci1
na to bych bývala i zapomněla, to je taky důležitý, jo jo jo…a hlavně taky aby neměl ohryzaný nehty a aby uměl hrát na nějaký nástroj, uměl nosit kvádro, nekoukal po cizích babách, chodil mi naproti do práce, uměl zpívat a malovat, taky by měl být kutil, nějakýho nešiku, to bychom tedy nechtěly, věrnej, tichej ateista, politicky neangažovanej rybář a myslivec v jednom…to by tak zatím stačilo, a taky aby měl před jménem titul a v garáži pořádnou káru a nic jinýho nechcem

marci1

Samba
to víš, že jo, ještě aby uměl vařit, všechno spravit, pravidelně nosit květiny, být vždy příjemný, stále se usmíval, hezky se oblékal, hezky voněl ( hlavně aby se pravidelně myl ), byl na mě milý, vždycky se mně zastal, měl smysl pro humor ap. A to doma mám ! 🙂

ten který je

Uf…

anonym

ještě bych si dovolila něco přidat – láska k dětem a podpora světovýho míru, krvedárce, láska k vlasti a mamince (hlavně mojí), výborný kuchař a ať mu nohy nesmrděj

anonym

Tak to jsem já, ale už hodně starej! 😁

anonym

To nevadí, tím líp, ne?

Agneta

Sambo, 192/10/80/42…? (cm,milióny,věk,ho­rečka):DD

kapka

:D :D :D