michalds

Ženy, co říkáte na tuto pomůcku?

https://www.mi­lujeme-slevy.cz/p/1749698-damska-prirucni-pomucka-na-curani-innovagoods?ut­m_source=crite­o&utm_medium=dis­play&utm_campa­ign=SimilarAu­dience-Nov13-2019

Tož, s tim možete machrovat až do večera.

Odpovědi
led

Dobrá pre tých mužov, ktorí netrafia do misy.

Reezo

¨Tvůj odkaz chce po mě můj email. Nestojím o spam

autacek

Obávám se, že užití této pomůcky se neslučuje s parkinsnem, což při průzkumu ve zdejším věkovém složení, může vést ke zkresleným závěrům.

iceT

Radši ani nic, mě se nezdá, že by to byla pomůcka, spíš akorát na vztek, protože i když jsem neměla možnost vyzkoušet, tak si myslím, že při úzkých kalhotách je nemožné tuto pomůcku vsunout mezi nohy bez toho, aniž by žena musela sundat kalhoty. Prostě nevěřím tomu, že stačí jen rozepnout zip.