ten který je

Ženy, co máte rádi na mužích?

Oblečení,vzhled,ch­ování atd,

Nejlepší odpověď
salsa verde

mám ráda když je muž upravený, vtipný, umí se bavit a mluví nejen o sobě a o tom jak skvěle vydělává… atd

Další odpovědi
Miroslavst

Já bych řekl, že ženy mají na mužích rády právě to atd. :D:D a co nejdále :D

anonym

tak první dojem dělá hodně,pokud to muži sluší a umí se ještě i dobře chovat je to idol

vecernice

Tohle to všechno.

roxy52

Výplatní den.

dagry

Já mám ráda na mužích tzv. ledabylou eleganci. Tzn. delší vlasy, knír nebo vousy,sportovní oblečení, lehká vůně ne zápach potu. A tak nějak celkově z něj musí „něco“ vyzařovat.
Prostě převoňané, naškrobené kravaťáky nesnáším.

lorja

Právě to poznávání konkrétního muže.Momentálně 13 let toho mého.