hanulka11

Ženy a dívky… čím vás nejvíc muži „dostanou“ ?

Samozřejmě mohou odpovědět i muži čím je ženy „dostanou“ a co na nich nejvíce oceňujete.

Nejlepší odpověď
ivuskach

Na první pohled mě určitě zaujme vzhled… pak charisma, inteligence, smysl pro humor, galantnost (nepochopím muže sedícího v MHD a konverzujícího se stojící ženou, nebo toho, který Vám nepodrží dveře a dostanete jimi přes hlavu…).

Další odpovědi
panenka

Na mužích nejvíce oceňuji to že mají smysl pro humor,že jsou tolerantní vůči ženám,mají smysl pro humor,jsou starostlivý .....

anonym

U nás panuje tolerance a hlavně humor.

kocickaaa

dostanou mě když mají bílé zuby,umyte vlasy a nesmrdí ! :D to je zaklad všeho.