Rokio

Zemřel bych, kdybych snědl koláč?

Koláče jsem ještě nejedl. Mohl bych zemřít, kdybych si jeden dal, např. z toho šoku?

Nejlepší odpověď
Agneta

Už se jednou v dějinách stalo. Francouzská královna snědla koláč, a přišla o hlavu…nebo tak nějak podobně, jestli jsem to nepopletla:DDD
Ta uměla dát přece dobrou radu chudým – když nemají chleba, ať jí koláče:DDD

Další odpovědi
Drap

Opět jsi stvořil nesmysl. Pokud nemáš alergii na lepek nebo něco jiného v koláčích, tak ti žádné nebezpečí hrozit nemůže. Miliony lidí každý den sní nějaký koláč.
Zaráží mne, jak tě za otázku, která by nenapadla žáka 1. třídy ZŠ, někdo může ohodnotit.

Kelt

Já mám rád koláče a nic mi není, ale bojím se jet do Neapole, protože se říká: Vidět Neapol a zemřít. Ale asi to taky neplatí pro každého.

anonym

dej si klidně dva

Lukáš Ondriš

Pravděpodobně ne , ale jeden nikdy neví…