:))*

Železniční přeprava kontejnerů

Potřeboval bych vědět kolik by stála železniční přeprava 22× 40'kontejnerů s hmotností 11 tun z Hamburku do Olomouce? …Na netu jsem to nikde nenašel, jedině napsat nějaký firmě, ale ty než odepíšou to je na dlouho.

Odpovědi
anonym

Nejspíš budeš přepravu provádět prostřednictvím Českých drah. Leccos se dá v odkazu pozjišťovat, ale asi bych poslala mail s dotazem přímo na jejich adresu.

ČD Cargo, a. s., zajišťuje přepravu průmyslových a zemědělských komodit, surovin, paliva a pohonných hmot, zboží, kontejnerů a nadměrných nákladů. Zajišťuje pronájem nákladních vozů, vlečkové a další přepravní služby.

www.ceskedrahy­.cz/nase…dopravy/nakladni-doprava…

tom004

Nepovídej, že jsi to hledal. Rola, kombinovaná přeprava už fungovala v minulém století. Vyber si.

https://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&rlz=&q=Ro­la+p%C5%99epra­va+kontejner%C5%AF&oq­=&gs_l=