Avatar uživatele
misicka2310

Zelený průjem u měsíčního miminka

Ahojky dnes měl muj syn měsíční syn prujem a mel zelenou barvu je krmen nutrilonem comfort nekojím pouze pije tot mléko je to v pořádku kojit sem přestala asy před 10 dny nemužu se poradit s doktorkou poněvač je někde mimo republiku děkuji za odpověd

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak jí musí někdo zastupovat. Mohlo by jít o infekci
Doplňuji vs Panenka..skutečně nepodceňovat,děti také měly mockrát průjmy i takové,které jim protékaly kaťaty a nic to nebylo. Ale tohle je skutečně hodně malé miminko,ani ne šestinedělní,za poradu s lékařem nic nedáte,aspoň telefonickou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Moje děti taky měli misicko průjem doktorka mi tehdy předepsala SMECTA stojí to kolem 100 korun .Zajdi si do lékarny kup si to a uvidíš že to tvému mimču pomůže.

souhlasím s kropitkem že by se na to lékař měl podívat jen jsem napsala misicce když má doktora mimo co mě doktorka napsala když tohle postihlo mé děti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucimia

Vypadá to na infekci. I pokud by to nebyla infekce, průjem je velmi ohrožující stav, natož u kojence. Ihned vyhledejte lékařskou pomoc.
Samozřejmě se o nic vážného jednat nemusí, ale jistota je jistota.

Zdroj: http://healthdar­ts.com/prujem-u-deti-priciny-typy-lecba/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nickolka

Pracuji na infekčním oddělení a zelené průjmy znamenají věšinou průjmy nějakého virového původu.Snažila bych se proto dále sledovat četnosti stolic a jejich barvu.Pokud by těch stolic bylo více a po víc jak dva dny,tak bych neváhala zajít k obvodnímu lékaři a ten už by vás poslal na příslušné vyšetření nebo by rovnou doporučil léčbu.Každopádně pokud ditko dostatčně pije,tak bych se asi neobávala.Pokud se jedná o infekci,tak je nutno,aby to tělo ze sebe dostalo.Průjem jen jen obraným mechanismem,takže není nijak velký důvod k obavám :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Tak vem malého k jinému doktoru. Určitě má přece zástup v době, kdy je mimo republiku. A nebo ho vem na pohotovost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vrabcice

Dle mých zkušeností s mými dětmi by se zřejmě mělo jednat o katar zažívacího ústrojí..v každém případě bych vyhledala lékaře – názor laika. V každém případě rychle..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek