Avatar uživatele
anonym

zelené pivo

Znáte někdo ještě nějaké zelené pivo??Kromě Starobrna,které tu včera zmínil oskar.
Doplňuji:
tak jsem ho nesehnala,to bude tím,že jsem jen „chudá děvečka z kuchyně“. Ale díky za rady,až se dostanu na větší nákup,tak se po něm juknu. Nakonec jsme si dali Svijany a taky dobrý…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

  1. Zelené pivo není jediným speciálem, který vaří příležitostně pivovary patřící do skupiny Heineken Česká republika.
  2. Dále nový zelený ležák svatého Patrika začal čepovat restaurační minipivovar Purkmistr v Plzni. Dvanáctistupňový nápoj obsahuje tři bylinky, které rostou převážně v Irsku, mařinku a meduňku – a třetí je tajná. Pivovarští pouze přiznali, že pivo ještě trochu voní mátou. Budou ho nabízet do 21. března v rámci oslav irského svátku svatého Patrika, který už je v Česku značně populární.
  3. Pivovar Svijany
  4. Malostránský pivovar Velké Meziříčí.

Google

Doplňuji:
Kropítko, děkuji. Svijany normální nebo zelené? Já jsem zelené pivo nikdy ještě nepila. Jak na ně přijdu, vyzkouším, pokud bude v nabídce. Je to ale pivo příležitostné.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

reakce na ReHu:u nás se tomu říká magické oko,a ten panák se do piva hodí i se sklem.Mimochodem vypadá to zajímavě

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Mam takovy dojem,že to vyrabi vice pivovarů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Do běžného piva šoupneš panáka zelené 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek