zelené pivo

Znáte někdo ještě nějaké zelené pivo??Kromě Starobrna,které tu včera zmínil oskar.
Doplňuji:
tak jsem ho nesehnala,to bude tím,že jsem jen „chudá děvečka z kuchyně“. Ale díky za rady,až se dostanu na větší nákup,tak se po něm juknu. Nakonec jsme si dali Svijany a taky dobrý…

Nejlepší odpověď
annas

  1. Zelené pivo není jediným speciálem, který vaří příležitostně pivovary patřící do skupiny Heineken Česká republika.
  2. Dále nový zelený ležák svatého Patrika začal čepovat restaurační minipivovar Purkmistr v Plzni. Dvanáctistupňový nápoj obsahuje tři bylinky, které rostou převážně v Irsku, mařinku a meduňku – a třetí je tajná. Pivovarští pouze přiznali, že pivo ještě trochu voní mátou. Budou ho nabízet do 21. března v rámci oslav irského svátku svatého Patrika, který už je v Česku značně populární.
  3. Pivovar Svijany
  4. Malostránský pivovar Velké Meziříčí.

Google

Doplňuji:
Kropítko, děkuji. Svijany normální nebo zelené? Já jsem zelené pivo nikdy ještě nepila. Jak na ně přijdu, vyzkouším, pokud bude v nabídce. Je to ale pivo příležitostné.

Další odpovědi
vagra

reakce na ReHu:u nás se tomu říká magické oko,a ten panák se do piva hodí i se sklem.Mimochodem vypadá to zajímavě

oskar

Mam takovy dojem,že to vyrabi vice pivovarů.

ReHu

Do běžného piva šoupneš panáka zelené 🙂