Kris

Zelená stolice u miminka

Dobrý den,
mám 2 měsíce starou holčičku a je od začátku na umělé stravě.Od začátku je na sunaru,ale poslední 3 dny má zelenou stolici.Kaká tak 2× deně.Jinak prospívá a je spokojená.Ale ta barva stolice mě znepokojuje.Prosím o rady…

Nejlepší odpověď
Makina

Myslím, že to nebude nic vážného. Ale pokud by to maličké začalo nějak vadit a byla neklidná, určitě bych valila k doktorce. Na internetu jsem k tomu našla i vyjádření doktorky.

Zdroj: http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/zelena-stolice-u-kojence-15933

Další odpovědi
venkovan

Tak mladá a ž jí „zelení“ prolézají střevy. Ještě štěstí, že je umí vyloučit.

Ravenne

Můj syn byl také od porodu na umělé stravě a stolici měl každou chvíli jinou, lékařka mi řekla, abych se změnou barvy neznepokojovala, pokud u toho nemá například teplotu nebo není extrémně neklidný.