Avatar uživatele
sandy45

Ze sousedství se na můj pozemek zaběhla neoznačená fretka/bez popruhů a obojku/.V domění,že jde o kunu jsem ji zabil.

Ponesu nějaké následky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, iwrana před 4602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Bránil jste svůj majetek. Kuna neni chráněný živočich a záměna s fretkou je dost častá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Bohužel asi ne, ale zasloužil bys. Škoda krásného zvířete, ať kuny či fretky!
Navíc, jak si můžeš myslet, že plachá kuna by se nechala zabít a máš vůbec slepice nebo něco podobného, žes ji musel umlátit nebo udupat ?
Vrrrr..:-(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kablik

Jste hrdina, že jste tak udatně chránil svůj pozemek a rodinu, jak asi měla ta ubohá fretka poznat že je na cizím pozemku? Tím polínkem co jste ji „omylem“ udolal by ste měl dostat po hlavě vy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

V Rakousku mají zákon podle kterého se nesmí zatoulat na cizí pozemek ani kočka, natož pes atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Konvalinka

jestli to zvíře tedy mělo nějakého majitele, je to jeho chyba, protože si to zvíře měl hlídat. ve škole jsme o tom měli přednášku s policií.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Příště si nastudujte v nějaké knize jak vypadá kuna.Fretka je vlastně tchoř,kuna je poněkud jiná velikostí i zabarvením.
Ještě jsem neslyšel o případu,že by kuna,nebo fretka zadávila člověka.Jste fakt borec,nebo bl…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek