sandy45

Ze sousedství se na můj pozemek zaběhla neoznačená fretka/bez popruhů a obojku/.V domění,že jde o kunu jsem ji zabil.

Ponesu nějaké následky?

Nejlepší odpověď
Drap

Bránil jste svůj majetek. Kuna neni chráněný živočich a záměna s fretkou je dost častá.

Další odpovědi
www

Bohužel asi ne, ale zasloužil bys. Škoda krásného zvířete, ať kuny či fretky!
Navíc, jak si můžeš myslet, že plachá kuna by se nechala zabít a máš vůbec slepice nebo něco podobného, žes ji musel umlátit nebo udupat ?
Vrrrr..:-(

kablik

Jste hrdina, že jste tak udatně chránil svůj pozemek a rodinu, jak asi měla ta ubohá fretka poznat že je na cizím pozemku? Tím polínkem co jste ji „omylem“ udolal by ste měl dostat po hlavě vy…

dudu

V Rakousku mají zákon podle kterého se nesmí zatoulat na cizí pozemek ani kočka, natož pes atd.

Konvalinka

jestli to zvíře tedy mělo nějakého majitele, je to jeho chyba, protože si to zvíře měl hlídat. ve škole jsme o tom měli přednášku s policií.

jendahun

Příště si nastudujte v nějaké knize jak vypadá kuna.Fretka je vlastně tchoř,kuna je poněkud jiná velikostí i zabarvením.
Ještě jsem neslyšel o případu,že by kuna,nebo fretka zadávila člověka.Jste fakt borec,nebo bl…