Že musí být otazník na konci otázky vím , ale nevím, jestli musí být vykřičník na konci odpovědi. Musí?

Nejlepší odpověď
Drap

Na konci věty můžeš využít svobody a demokracie a zvolit si co chceš.

Další odpovědi
Muffz

Je fascinujici, jak debilni otazky nekdo dokaze stale vymyslet, jen proto, aby nabral body.
Co otazka, to dementni otazka vymyslena s tremi promile v krvi…

zjentek

nemusí ..ale taková odpověď je pak nepřesvědčivá a jakoby neplatí

mosol

Hele Barbakane, ta tvoje bouračka, to musela být šleha do hlavy, co?

annas

Otázka vždy končí otazníkenm, jinak nejde o otázku. Jsou to věty tázací.

Věty, které končí vykřičnkem, jsou buď rozkazovací nebo přací – vyjadřují přání.

Všechny věty mohou mít i formu zvolací. Jde o citový vztah. Končí vždy vykřičníkem, někdy i otazníkem a vykřičníkem.

Tímto způsobem mluvčí či pisatel vyjadřují vztah ke skutečnosti.

Vykřičník být může, jak jsem uvedla výš.

JájsemRaibek

Záleží na druhu otázky a v odpovědi vykřičník by měl být. Stačí se zeptat třeba na:
Snědl jsem houbu, měla na nožičce prstýnek, nyní je mi zle. Co je to za houbu?
Okamžitě vyhledej lékařskou pomoc! (klidně i více vykřičniků) Mohlo se jednat o muchomůrku zelenou a hrozí ti akutní otrava až smrt!

anonym

Jasně, to by nebyl mosoj, aby nepřiložil polínko!

ivzez

Mosoj nebo MosoL?

anonym

oba

anonym

Muffz, už jen s tvého nicku se mi chce zvracet a to neříkám nic na tvoji pitomou odpověď: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-nemusi-s-motorovymi-pilami-s-krovinorezem-a-dalsim-podobnymi-stroji-na-emise , kde jsi nepochopil otázku. Vlož taky nějakou otázku ať vím na čem jseš, nebo jsi všeznalý? A neopruzuj!

anonym

Proč z jeho nicku?Vždyťm ti pouze odpověděl.