Avatar uživatele
CalmPoint

Ze kterého důvodu nemůže trenér po fotbalovém zápase kritizovat rozhodčí? Je to unikát naší ligové soutěže?

Neměl by i rozhodčí, i den zápasu, být podroben případné kritice a hodnocení? Co si o tom myslíte, že v roce 2026 toto pravidlo existuje?

Zajímavá 0 před 17 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Protože je to zakázáno pod pokutou, kvůli čerstvým emocím. Je mi to jedno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

??? Trenér samozřejmě může kritizovat rozhodčí

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport