Ze které exotické země je tento tanec a jak se jmenuje ?!

Kdysi dávno jsem viděl v TV dokumentární film, ve kterém naproti klečící účastníci měli dvě dlouhé bambusové tyče a mezi nimi , v rytmu hudby, skákal další domorodec. Snad jsem to polopaticky vysvětlil. 🙂
Doplňuji:
Ocko, díky za vnuknutí. Našel jsem to : http://www.you­tube.com/watch?v=ZkzLsCb­jcwQ

Odpovědi
anonym

Toto je známé z filmu Sandokan jako malajský domorodý tanec. Tam místo domorodce mezi tyčemi poskakovala Mariana. Název si nejsem s to vybavit.
Doplňuji:
Ano, ano – to je ono. Díky za krásné video.

anonym

Vždyť to tam píší, Filipínský tanec s bambusovými tyčemi, zvaný Tinikling