quentos

Ze dne na den přestal jít zvuk

v reprobednách u PC. Čím to tak může být? Normální svítí, tj. zapnuté jsou, zvuk nejde ani do éteru, ani do sluchátek. Včera ještě bylo vše v pořádku. Co se mohlo stát?
Doplňuji:
už jsem na to přišel, dík za rady. Nějakej dobrák mi v ovládacích panelech zaškrtl „ztlumit vše“.

Nejlepší odpověď
kropitko

nebo Vám odešel vstup ,já nevím jak se to jmenuje,no prostě ta díra,kam to strkáte, mně takhle z ničeho nic odešly dva USB vstupy u noťase. Tak už mám jen dva.

Další odpovědi
mosoj

Vypadá to na vadnou zvukovou kartu.
Doplňuji:
Díra do které to strkám nikam neodešla.

Paeony

Nejprve bych prekontroloval nastaveni zvukove karty, tedy zda je skutecne „povolen“ vystup, tedy zda neni zaskrtnute napriklad „MUTE“ nebo digitalni vystup „SPDIF“ – potom teprve bych patral zda je zvukovka OK nebo ne..i to se da testovat ruznymi programy

anonym

ještě přídavek k radám co tady již zazněly.. Mohl jste si taky nechtěně/chtěně odinstalovat ovladače ke zvukové kartě.

kropitko

NO quentos......mi si tady lámem hlavy,no a ona taková banalita.