zjentek

že bych nemohl ženské cejtit vlastně jenom kvůli nějakým židům?

http://svobod­nenoviny.eu/jak-rockefellerove-predelali-zenu/
článek v odkazu výše vypadá spíše jako fakt, nežli by se tvářil coby teorie nebo domněnka a tak mě napadá, když chuděry ženský za svůj přístup k životu a postoje vlastně ani nemohou, tak jestli já na ně zvysoka nekašlu tak nějak neoprávněně ..že by?
Doplňuji:
mowla: jak tohle víš??? Pošli odkaz..
..ta teorie s odchodem ženský po 30ti letech nekoresponduje s fakty, že pokud tě po takový době nakope do sedinky, sama se v ní rázem ocitá

Nejlepší odpověď
anonym

Cituji: …„sexuální zvrhlost vymykající se kontrole“…
ROFL
Ten článek není ani teorií či domněnkou, tím méně prezentací faktů…
Jde o výplod nějakého silně zaujatého (pravděpodobně bigotního) jedince, kterého ´ta jeho´ po 30 letech soužití nakopala do sedinky a poslala do horoucích pekel…
LOL
Ty víš, jak pobavit.,..
Doplňuji:
Ad Doplnění:"
Zjentku – důkaz/y nemám, jde jen o můj odhad.
Ale z vlastního ´okolí´ znám dva případy, kdy se páry rozpadly (rozvedly) po 23 a asi 30 letech – a v obou případech se z toho ´sesypal´ on, baby byly v klidu (nebo se tak aspoň tvářily).

Další odpovědi
pondělí

Chlape už nechlastej,víš přeci,že po alkoholu se degeneruje,a u mozku to začíná

Agneta

" A tak například média úspěšně propagují homosexuální hodnoty, které jsou v rozporu s našimi přirozenými instinkty" – to se mi tam líbilo – a jen v Rusku na to udělali ten správný zákon, tam se s teplouškama nemažou:DDD