Avatar uživatele
tom004

Že by ten konec světa byl jen odložen?

http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/k-zemi-se-riti-obri-asteroid-dopad-by-znamenal-katastrofu.html?ut­m_source=newslet­ter&utm_medium=e­mail&utm_campa­ign=2013-01-06

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Mitvuše VANA před 4125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iwrana

Ano.V Česku nastane až mezi nás vypustí všechny amnestované.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nesmysl. I kdyby ke srážce došlo, tak by tato velikost způsobila jen lokální katastrofu. Následky by nebyly větší než u tunguského meteoritu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak já už začnu, abych nic neopomněl : http://doma.no­va.cz/clanek/las­kaasex/konec-sveta-sodoma-gormora-50-veci-ktere-byste-meli-v-sexu-stihnout-nez-zemrete.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vema11

Myslím si to také. Vědci říkají, že se konec světa přesouvá na 3. 3. 3030.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Slyšela jsem tuto novinu v radiu, taky mě to hned v souvislosti s koncem světa napadlo, ale povídali, že nás asteroid mine o 27.000 km. Což mi nepřipadá jako nějak óbr bezpečná vzdálenost díky zákonu přitažlivosti, ale snad nás mine, kdyby dopadl, zas by to stálo dotyčnou zemi, kam by dopadl, mnoho peněz a krize by se o něco prohloubila, nehledě na to, že by asi následovaly nějaké větší přírodní katastrofy z důvodu velkého otřesu, zemětřesení, tsunami apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

no ty jo…ti vědci sou fakt dobří ;D jak píše vema11 že má být 3.3.3030…bože!! Proč katastrofální dny musí být ty „magický“ prvně měl být 21.12.2012 < samý 1 a 2 a teď má být 3.3.3030 < samý trojky!! Sou fakt mentálně chorý

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tom004

Dr.BAN. Tak to máš co dělat abys to stihl. Ale taky se Ti může stát, že zemřeš vysílením a konce světa se nedočkáš. 🙂

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek