tom004

Že by ten konec světa byl jen odložen?

http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/k-zemi-se-riti-obri-asteroid-dopad-by-znamenal-katastrofu.html?ut­m_source=newslet­ter&utm_medium=e­mail&utm_campa­ign=2013-01-06

Nejlepší odpověď
iwrana

Ano.V Česku nastane až mezi nás vypustí všechny amnestované.

Další odpovědi
Drap

Nesmysl. I kdyby ke srážce došlo, tak by tato velikost způsobila jen lokální katastrofu. Následky by nebyly větší než u tunguského meteoritu.

anonym

Tak já už začnu, abych nic neopomněl : http://doma.no­va.cz/clanek/las­kaasex/konec-sveta-sodoma-gormora-50-veci-ktere-byste-meli-v-sexu-stihnout-nez-zemrete.html

vema11

Myslím si to také. Vědci říkají, že se konec světa přesouvá na 3. 3. 3030.

pusinka50

Slyšela jsem tuto novinu v radiu, taky mě to hned v souvislosti s koncem světa napadlo, ale povídali, že nás asteroid mine o 27.000 km. Což mi nepřipadá jako nějak óbr bezpečná vzdálenost díky zákonu přitažlivosti, ale snad nás mine, kdyby dopadl, zas by to stálo dotyčnou zemi, kam by dopadl, mnoho peněz a krize by se o něco prohloubila, nehledě na to, že by asi následovaly nějaké větší přírodní katastrofy z důvodu velkého otřesu, zemětřesení, tsunami apod.

Lenča59

no ty jo…ti vědci sou fakt dobří ;D jak píše vema11 že má být 3.3.3030…bože!! Proč katastrofální dny musí být ty „magický“ prvně měl být 21.12.2012 < samý 1 a 2 a teď má být 3.3.3030 < samý trojky!! Sou fakt mentálně chorý

tom004

Dr.BAN. Tak to máš co dělat abys to stihl. Ale taky se Ti může stát, že zemřeš vysílením a konce světa se nedočkáš. 🙂