ReHu

Že by se junioři konečně začali trochu pohybovat, když nechodí ven a tráví veškerý volný čas u PC?

http://www.no­vinky.cz/vano­ce/218483-kinect-je-hitem-letosnich-vanoc-prodalo-se-ho-uz-2-5-milionu.html

Odpovědi
Mili @

Jejda, já teď taky věčně sedím u PC......
Asi se půjdu honem projít se psíkem !
😁

anonym

proč jen junioři já bych to taky brala

Neguš

Je to sice lepší než jen sedět,ale přirozený pohyb toto asi nenahradí.I když uznávám,že za současného počasí je k pohybu méně možností.