zjentek

Že by prachobyčejná voda potřebovala takovou propagaci, aby se vůbec pilo?

Voda jako každá jiná-https://www.y­outube.com/Aqu­aBabesCZ

(Já tento svět asi nechápu… );

Nejlepší odpověď
quentos

Ona to byla prachobyčejná voda jen do té doby, než si z ní někdo udělal byznys. Od té doby je přece ÚŽASNÁ a NEJLEPŠÍ, chápeš? Jaks bez ní vůbec mohl žít?
Přece nebudou propagovat vodu z kohoutku, ještě by lidi přišli na to, že to je skoro to samý a ještě zadarmo (resp. v rámci vodného a stočného).

Další odpovědi
marci1

Prachobyčejná voda potřebuje propagaci, aby se více prodávala a prodejce měl větší a ještě větší konto v bance a mohl si více a ještě více užívat života. A kupující mu na to přispějí. 🙂

Kelt

To je síla. Pár lidí si myslí, že když natočí anglicky zpívaný klip, že jsou king. Z toho klipu necítím upřímnost, je to strojené, nahrané. A hlavní je natočit české sexy kočky, které mají být naším vzorem, podle toho co jí a pijí. Kdyby to natočily Kostelecké uzeniny, tak to holky natočí stejně, vymění petku za klobásu, ale prachy dostanu do kešeně.