Že by nějaká nová tradice v Praze?

Letošní Vánoční večer a noc, mi připadal jako vítání Nového roku. cca. od 16 do 24 hodin lidé bouchali zábavnou pyrotechniku. Nejeví se mi to zrovna vánočně.

Nejlepší odpověď
anonym

A to jste si za tu dobu ještě nezvykl?Každý rok se to opakuje, ale je fakt, že jsem tohle nikdy nepodporovla, ani na Nový rok…

Další odpovědi
ten který je

Degenerace.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/take-u-vas-v-okoli-nekdo-boucha-petardy-a-rachejtle-o-stedry-den

ReHu

V 90% si lidi přejí veselé vánoce. A každý si tu veselost představuje po svém.
Pro mně jsou vánoce symbol klidu a pohody. To také přeju.

Šidlo

mne to príde ako…mrzí nás, že tu nie je vojna, akože videli sme to v telke, a chceme mať všetko, čo je v telke ☹

v noci, na sídlisku, kde je veľa rodín s malými deťmi a bohovská akustika.....chytiť a fackovať

ja neviem, kde sú vtedy policajti.....

lexx

mně se naopak jeví že dělbuchů a petard je citelně méně jakože společnost stále chudne, no v Práglu možná (zatím) ne…