jendahun

Že by konečně došlo i na hajzlíky?

Tady to bude za chvilku taky.Je mi líto těch,co si to ještě neuvědomují a plesají nad tím,jaká je to tu země netušených možností.
http://zpravy­.idnes.cz/ame­rikou-obchazi-strasidlo-tridniho-boje-ukazuje-novy-pruzkum-psa-/zahranicni.as­px?c=A120112_145637_zah­ranicni_aha
Doplňuji:
Pokud si pamatuji,Marx předpovídal první revoluci proletariátu v Německu.To bude gól,až se Amíkům jejich zbraň otočí proti nim.Hahaha.

Nejlepší odpověď
dudu

Občas je dobré si nastavit zrcadlo:
přišel jeden obyčejný malý český člověk do nebe a stojí před pánem Bohem. Ten říká: „synu lidský, celkem jsi sekal dobrotu a proto můžeš vyslovit jedno přání, já ti je obratem splním“.
„Víš bože, náš soused měl celý život krávu a my ji nikdy mít nemohli. Ale pozor, nepřeji si také krávu, ale chci aby tomu pocholkovi do rána zdechla“!!

Další odpovědi
lexx

Bude to sranda až socík zvítězí a přijde k nám, tentokrát z opačné polokoule světa.
Nám to tloukli do palic na školách v hodinách ML a my se chechtali. Socialistická revoluce ve východní Evropě po II.světové válce byl historický omyl, tenkrát situace nedozrála, chyběla etapa imperialismu. V takovém carském rusku, můžete mně říct kdy byl vyspělý kapitalismus ? Nikdy nebyl. Marxova teorie – idea byla zneužita, deformována podle obrazu tamních mocipánů. Tato doba nastála až dnes – kapitalismus krachuje na celém světě. Co příjde nevím. Snad ne III.světová.

Drap

Vidím to jako svým způsobem zákonitý vývoj. A myslím, že i jejich špičky s tím, tak nějak počítají, a snaží se udělat co nejvíc opatření, aby se to nějak rozmělilo. Problémem však zůstává, že nikdo neřeší podstatu.

anonym

To,až vychcípají nádeníci a otroci,všem boháčům bude konec,leda že by sami na sebe pracovali,ale to je jiná pohádka!

arygnoc

no rusi a s nimi po čase i my – to už majú za sebou.
si tí američania myslia, že sú niečo extra, že ěudia (tí obyčajní) si nechajú kakať na hlavu stále?
aj tu to za chvíľu príde (zasa), keď sa tak dívam.

zl@tk@

Konečně jim došlo, že nestaší jen válčit po celém světě, ale je potřeba se obrátit i domů a řešit problémy na " svém písečku "