holaola

Pomůžete mi pochopit/zdůvodnit níže uvedený citát?

„Viest s niekym rozhovory každý jeden deň može byt nakoniec zničujuce, pretože príde deň, kedy spolu už neprehovoríte vobec, a vravím ti, to bude ten nejosamelejší pocit na svete.“
snažím se pragmaticky zhodnotit pravdu tohoto citátu nebo to víc pochopit. Proč by to tak mělo být? Vychází to z principu?

upraveno: nechápu Vaše reakce, prostě tomu uplně nevěřím, a tak to chci víc pochopit proč si někdo myslí že to tak je.

Odpovědi
led

Ak si už nebudete mať čo povedať, odcudzíte sa.

ivzez

Úkoly neděláme. Rozeberte,
zdůvodněte, bude-li potřeba, opravíme.
________

Opakuji:
Vaši práci za Vás nikdo dělat nebude.
Pokuste se citát rozebrat a zdůvodnit sám,
uděláte-li chybu, někdo Vás opraví.

Mc Merkurion

… i trpělivost má své meze …

holaola

//Pokuste se citát rozebrat a zdůvodnit sám, uděláte-li chybu, někdo Vás opraví.

  • protože to vychází z toho že za tu dobu si už řekneme všechno a budeme o sobě vědět všehno a to nás začně nudit? Což mi ale samo o sobě příde logicky jako nesmyslné. Takže to spíš vidím v tom že neustále opakování činnosti každý den(konverzace) dojde k tomu že to nás to nebude bavit a dojde k podobnému efektu jako u syndromu vyhoření?

holaola

to není žádný úkol, nechápu.