hanculka

zdroj z wikipedie do referátu

nevíte kde bych sehnala autora článku z wikipedie? abych ho mohla napsat do referátu, musíme ho tam uvést.

Nejlepší odpověď
quentos

bývá uveden pod článkem – ve zdrojích. (Kdybyste byla napsala, o který konkrétní článek se jedná, mohli jsme se po autorovi poohlédnout rovnou.)
Jinak z wikipedie čerpat neradno, tam si může napsat kdokoliv cokoliv… naoko se sice tváří hrozně seriózně a „akademicky“ a ve svých článcích bazíruje na formálních pitominách, ale ve výsledku stojí kvalitativně za prd.