gremlinka

Může to být problém ve zdroji nebo jiný problém?

Zdravím,
už nějakou dobu (cca měsíc) jsem měla problém s PC. Občas při zapnutí se rozjel větráček na zdroji a po 5 vteřinách se PC zase vypnul. Třeba při dalším nebo třetím zapnutí už se rozběhl v pohodě a během zapnutí se nic nestalo. Asi jen 2× se restartoval. Ale dnes jsem ho ráno nemohla zapnout,ani větráček se netočil. A teď když jsem se to zase snažila zapnout jsem i vyndala kabel ze zásuvky. Na chvilku naskočil, ale vyhodil mi pojistky v bytě a cítila jsem smrad jako po spálenině. Hned jsem počítač odpojila a pojistky zase nahodila. Zdroj tam byl asi 3 roky a kupovala jsem v té době jeden z těch levnějších.
Takže teď od vás potřebuju jen uklidnit, že to nový zdroj za 700 spraví.
Děkuju a přeji krásný zbytek dne 🙂

Odpovědi
JájsemRaibek

Může to spravit, ale taky nemusí, mohlo to třeba probít a poškodilo to nějakou část počítače. Takto na dálku těžko soudit.
Co se týče toho, zda to zdroj za 700 spraví, je těžké, jelikož to musí být zdroj k té základní desce kterou máš ve svém pc.

jáára

za 7kil toho moc nevymyslíš.
půjč si někde zdroj a vyzkoušej.

na zdroji se šetřit nevyplácí – vyhoříš