Tom20

Zdraží se benzín.Koupíte si elektromobil,či jiné auto na alternativní pohon?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ne, jezdím na to nejlacinější.
Momentálně jezdím na směs Natural 95 a E 85 1:1 bez úpravy motoru. Litr tohoto mixu vyjde na cca 32 Kč.

Doplňuji:
Také se vám zobrazují nesmyslné prý podobné otázky ??
Na otázku zdražení benzíne se objevuje Prý podobná otázka " Kolika let bych se chtěl dožít".

Další odpovědi
aramah

Ne, mám své autíčko ráda.
Zůstanu u klasiky.

Hlada

Cena paliva nesouvisí s jeho hodnotou, ale s celosvětovou ekonomikou a systémem daní. Alternativní pohony jsou dávno známé. Je však zakázáno je používat. Zjednodušeně vzato, pokud by se rozšiřovalo jiné palivo nebo pohon, bude uvalena daň na něj, takže jako spotřebitelé si nepomůžeme.

ReHu

Plánuju hybrida bez ohledu na zdražování PHM.
(Teď jezdím na naftu, tak mě ani cena benzínu moc nezajímá).