KamČůZeK

Zdravotnické obory..? Co si o nich myslíte?

Chystám se SŠ a chci jít na zdravu, rozhoduju se nad těmito obory Asistent zubního technika, zdravotniký asistent a laboratorní asistent. Alé nevím který z těchto oboru je na tom jak s uplatněním, a s učením. U zubního jsou prý naročné na modelovaní, a vytvarka mi jde, alé nevím jestli mi půjdou zuby. a pk tu je ještě laboratorní a zdravotnicky..:) za každý váš názor budu vděčný..:) Děkuji

Odpovědi
Mili @

Moje dcera má hotovou zdrávku na všeobecnou sestru a teď dělá ještě vyšší odbornou na záchranářku… bude diplomovaná specialistka…