danaanad

Zdravotní potíže s přihlédnutím k výkonu práce??

Dobrý večer.Mám zdravotní potíže, které se mi vzhledem k výkonu práce zhoršily.Vykonávám práci při, které je ženám ze zákona povoleno zvedat do 15 kg, avšak při výkonu práce v realitě je tomu tak, že i tato hodnota je překročena o jednou tolik.Postupem času se pochopitelně zdravotní potíže zhoršily až do stadia operace, kterou musím absolvovat.Tak by mně zajímalo s ohledem i na mé kolegyně, zda-li se dá na zaměstnavatele napsat stížnost pro porušování zákona popřípadě odškodnění…Děkuji za pomoc.Danaanad

Nejlepší odpověď
Mili @

Hlavně si ofoťte, co zvedáte, aby se najednou balíky o polovinu nezmenšily…
:-/
Doplňuji:
To myslím dobře, ať máte nějaké důkazy k přiložení ke stížnosti !!!!