haniya

Zdravím všechny, jakou mastičku nebo dezinfekci použít na třísku, která nejde vytáhnout. Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
martina1

Betadine mast,nebo Fulcidin.Dobrý na podebraná místa je i Ichtoxyl.Zašla bych nachirurgii,aby se místo nezanítilo a poté jste neřešila dleko větší komplikace.pokud nepůjdete v deset večer,tak vás jistě nevyhodí.

Další odpovědi
panenka

Pokud máš doma Peroxid tak použí Peroxid můžeš si i koupit v lékarně Jodisol oboje je na třísku dobré.

ReHu

Já bych na ranku mázla černou mast. Sice moc nevoní, ale funguje.

člověk

pokud nepotřebujete třísku vyndat,nechte to přirozeně vyhnít,a pak použijte jod.dělá sice jizvy,ale nejlépe dezinfikuje

Máca 2

Ahoj já gsobně bych použila černou mast ta vytáhne ja zánět,tak vše co se podebírá.Hodně zdra­ví

Čarodějnice

Dejte na ránu aloe zdali máte rostlinu,jitrocel dělá také divy.