fous.1

Mám nový vozík za auto. Musím s ním na evidenční kontrolu, než ho přihlásím na úřadě?

Zdravim vsechny, mam novy vozik za auto
Musim s vozikem na ,,evidencku”?
Nez ho prihlasim na urade… diky

Odpovědi
JájsemRaibek

Co je to nový vozík?
Nový vozík jako nově vyrobený a nově koupený nebo nový vozík jako ty máš od někoho?
Pokud nově vyrobený, koupený v obchodě, máš k němu čistý TP tak na evidenčku neusíš, pokud nově od někoho na koho už byl napsaný tak na evidenčku musíš.

cukrar

Když koupíte nový vozík, máte k němu doklady, jděte na evidenci vozidel. Nemusíte mít evidenčku, na nové vozidlo.