Myšák V.

Zdravím vespolek.Poradí mi někdo jak a čím asanovat vnitřní omítku po "vyuzení"od kouře?Díky moc.

Oškrábali jsme omítku a tím to skončilo.Otlučení na cihlu se mi moc nechce kvůli klenbovému stropu.Jde o starý barák se silnými zdmi a obávám se postupnému vylézání smrádku.)))
Doplňuji:
Díky moc a dám na vás…
Doufám že to dopadne)))

Nejlepší odpověď
Radak

Vedle mě sedí zedník a ten doporučuje vápennou penetraci, že je na to ještě lepší. Prodává se po 25 kg. Jinak stoprocentně souhlasí s elektrikářem.

Další odpovědi
elektrikář

Očistit od případných sazí, napernetrovat sokratem, a naštukovat. Vymalovat bílým vápnem.