lontry

Zdravím, sháním do starého stolního pc výkonější grafickou kartu. Prosím poradíte!?

Typ CPU:AMD Duron, 800 MHz (8 × 100).
Název základní desky:PCChips M810LR (2 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 2 SDR DIMM, Audio, Video, LAN).
DIMM2: 256 MB PC133 SDRAM (3.0–3–3–6 @ 133 MHz).
Pracovní paměť: 224 MB (PC133 SDRAM).

Odpovědi
anonym

dnešní karty už se osazují do slotu PCI-x zatímco ve vašem počítači ještě potřebujete starou kartu připojitelnou do AGP slotu. Co je ještě horší zpráva, vaše deska neumí ani poslední verzi AGP slotu (8×) ale pouze AGP 4×

http://graficke-karty.heureka­.cz/f:4582:9404/

ale i nekolik let po smrti AGP vyrobci stale vydavaji nove karty pro tuto sbernici. Nejzajimavejsi jsou karty RADEON HD 4×xx (4650 / 4670)

///

UPOZORNENI: Toto doporuceni se tyka skutecne POUZE majitelu pocitacu kteri jsou odkazani pouze na stary AGP slot.

lontry

Snad něco seženu. Hodně jste mi pomohl! Díky moc!!