Ignác

Jak s pc udělat terminál čistě jen na net na veřejněm místě?

Takže bych se rád zeptal, jak zamezit veškeré možnosti menit nastavení systému, nejlepe zamčit fullscreen u prohližeče abych nešel ani vypnout. Potrebuji na to linux nebo to jde udelat i ve windowsu? Bývá to často na pumpách atd. a pak jeste nastavit jen jednu stranku a její podstranky, ale blokovat jiné stranky a stahování. Nejsem IT tak omluvte moje neodborné vyjadřování. Děkuji.

Odpovědi
setapouch

Ano, jde to i na Windows. Ale celý popis neajťákovi je mimo mou náladu.

anonym

Administrace PC Win dané verze (station) stojí tak cca 10.000,– a trvá cca týden…
Podmínkou vstupu do kurzu jsou znalosti administrace předešlé verze Win.
Pokud tyto znalosti nemáš, cena je tak 4–5 násobná a délka trvání kurzů cca 4–6 týdnů.
Jo – pokud nemáš znalosti žádné, nepomůže ti – cca do roka – radou – ani Bill Gates…
___
To u certifikovaných kurzů.
U necertifikovaných kurzů – s vysokými znalostmi jiných OS, stačí tak den-dva (čtyři) – s vypíchnutím rozdílů mezi danými OS…
___
K tomu potřebuješ trochu samostudia.
___
ROFL
___
Předešlé naprosto nemyslím ve zlém – ale mnohem levnější budeš mít, když si zaplatíš specialistu.
A navíc – pokud budeš mít slušně sepsanou smlouvu (s tím specialistou), budeš mít i záruku (a nebo zpět peníze z penále, postihů, nedodržení smlouvy…).
😉