Mara21

Zdravím, nevíte někdo jak se jmenuje film, kde ta hlavní postava je uzavřená v nějaký hale, kde žije normální život a

a lidé to sledují jako show? On pak přichází na to, že je tam uvězněn a dostane se ven? Díky :D

Nejlepší odpověď
Rocker

Truman show

Další odpovědi
terry

Žije tam normální život???

anonym

Terminál (anglicky The Terminal) je film amerického režiséra Stevena Spielberga v hlavní roli s Tomem Hanksem, Catherine Zeta-Jones a Diegem Lunou??

anonym

pro terry
Truman Burbank totiž až téměř do svých třiceti let netuší, že od narození žije v obrovských filmových ateliérech .......
Když by jsi ty žila od narození v těchto poměrech, tak by jsi si myslela, že je to normální život.
Vždyť všechna zvířata, která žijí v ZOO si možná také myslí, že je takovýto život normální a při vypuštění na svobodu by si některá neuměla ulovit ani potravu.
Takže pokud v něčem žiješ od narození, tak všechno jiné ti přijde nenormální i když pro ostatní lidi to je normální.