monkas77

Zdravím nevěděl by někdo proč mi nefunguje bletooth?? mam LG d605 optimus l9 ii zařízení se naleznou ale muj nefunguje

Zdravím nevěděl by někdo proč mi nefunguje bletooth?? mam LG d605 optimus l9 ii zařízení se naleznou ale odeslat ani přijmout mi nejde nic,zkoušela jsem již několik jiných mobilů a nejde mi to,ale při koupi normálně fungoval,poradí někdo? děkuji za rady

Odpovědi
gecco

A umíš je ´spárovat´???

jáára

to není vada, ale vlastnost. při koupi jsi jistě nezkoušel(a) jestli posílá soubory přes BT. mám root práva, tak se mi telefon taky chová trochu jinak.

ono taky se můžou nesnášet hloupej telefon s androidem.

dneska sem použil BT přenos asi po 5ti letech. není lepčí si ten obsah nasdílet?
Doplňuji:
gecco, to už teď není potřeba, párovat BT zařízrní… jako třeba handsfree ano, ale to už se moc nevidí

monkas77

Prave ze sel normalne a sdilet nemuzu nemam net v mobilu a zatim nechci… takze Bt je jedina moznost pro prenos zdarma

monkas77

ano to umím ale odeslat mi nejde nic nepíše to odesílání a nic a odesilateli nelze odeslat ale sparované zařízení jsou

gecco

Takže zařízení jsou spárovaná?
OK – a dál??
Tomu, co píšeš, nerozumím – zkus to srozumitelněji…

monkas77

zařízení spárovaná (už sem zkoušela několik mobilu) ale blutu mi prostě nejde-když posílám já tak mi to napíše odesílá se ale nic se neděje.. když posílá někdo mě normálně mě najde sparuje pošle ale napíše mu to neodesláno nebo nelze odeslat :(