helenka21

Poradíte s problémy, které se týkají menstruace?

Zdravím, menstruaci mám od 11 let a momentálně mi je 17 jelikož jsem

Upozornění
Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

menstruaci mám od 11 let a momentálně mi je 17 jelikož jsem nikdy nebrala antikoncepci moje menstruace nebyla nikdy pravidelná. Mám vynechávky třeba 2 měsíce a nepříjde mi to moc v pořádku. Prášky jsem dostala abych je poprvé nasadila a nemám jak, protože stále nemám menstruaci, těhotenský test jsem si dělala 2× a byl negativní a proto se ptám je nějaká rada, která pomůže? Moje pleť se zhoršila, mám tzv. ,, holčičí návaly” který mám vždy kdy to mám dostat a stále nic

Nejlepší odpověď
Drap

Poradit může jedině lékař po vyšetření. Všechny rady tady budou k ničemu.

Další odpovědi
Edison

A co na to říká lékař? Mohl bych Ti třeba vyložit karty, kouknout do křišťálové koule, rozlít kafe, rozhodit kostičky…

dubraro

Papáš? Kolik vážíš?
Takovéto stavy doprovázejí anorexii.