.::An!!e::.

Zdravím, měla bych na Vás prosbu, můj otec má opravdu silně zničené prsty na rukách, má z nich odlouplou kůži a má to až

.. do krve. Byl už i za kožní doktorkou ale nic mu nepomohlo, nemáte prosím nějakou osobní zkušenost nebo nějaký tip co by mu mohlo pomocí? Předem velice dekuji

Nejlepší odpověď
Drap

Pochybuji, že když nedokáže pomoci odborník, že to vylepší nějaká lidová rada.

Další odpovědi
anonym

Když jsem měla při stavbě zničené ruce od vápna, pomáhala mi na ně mastička Calcium panthotenicum. Netuším ale, jestli se ještě vyrábí. Rozhodně by ale měla poradit kožní lékařka.
Jinak bych asi zkusila teplou slanou lázeň na změkčení kůže a zhojení ranek a po zaschnutí bych doporučila vmasírovat nějaký hodně výživný krém. Asi bych si v lékárně pořídila mast na rozpraskané paty. Když to zabírá na tolik zatěžovaná chodidla, mělo by to mít pozitivní účinek na zničené ruce.

terry

Zkuste se optat i jinéko kožního lékaře. Klidně bych jich obešla několik.

hanny 2

Sežeň mu mast z pravého konopí!