Ahoj Jane!

Poradíte, jak nastartovat telefon Samsung Galaxy A5, který nemá vyjímatelnou baterku?

Zdravím mám telefon Samsung galaxy A5, který nemá vyjímatelnou baterku. Včera večet jsem jako obvykle projížděla internet a telefon najednou napsal aplikace selhala a on té doby nejde zapnout. Prosím žádám o radu zda nevíte jak telefon nastartovat. Děkuji

Odpovědi
JájsemRaibek

Zastrčit klíček do zapalování a otočit. Tak se startuje.

Jo, přes zimu to jde hůř a starty v zimě, která tu byla před víkendem (-17°C) je to problém.

1. vypnout telefon

2. společně držet tlačítko Home + Power (zapnout) a držet do doby dokud se neobjeví obrazovka s logem Samsung, poté tlačítka pustit a vyčkat na spuštění recovery módu

3. poté naběhne recovery mód, kde je několik voleb (na jednotlivé volby se posouvá tlačítkami hlasitost dolů/nahoru, potrvzení se provádí tlačítkem Home)

4. zde je nutné nejdříve vybrat a potvrdit volbu „wipe cache partion“, a po provedení vybrat „wipe data factory reset“ a opět potvrdit

5. na závěr po provedení předchozích kroků vybrat „reboot system now“

6. systém se restartuje a naběhne do OS v továrním nastavení

gecco

Připoj telefon na nabíječku a počkej 10–15 minut, pak jej zkus zapnout.
Pokud to nepomůže, obrať se na servis, možností, proč nejde zapnout, je mnoho.

Ahoj Jane!

V nabíječce byl a stále nic :/ Nevíte zda se nedá nějak restartovat nebo něco takového?