athoscity

Zdravím. Mám problém. Potřebovala bych srovnat fotografie, které jsem pořídila kdysi, když jsem fotila obrazovku TV.

Jsou roztáhlé, a já je nechci ořezávat, Chtěla bych to nějak jednoduše srovnat. Prosím o rady. Hledám jednoduchý způsob bez velké ztráty kvality. Díky. Viz obrázek zde: http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=6135­22211565

Nejlepší odpověď
badisko

lol tak tohle jsem este teda nevidel......je tak si je vyfot znova ..otevri tvoji fotku nainstaluj bandicam…je to program na zachytavani videi a obrazku na plose ..pak nastav velikost ..posun fotku a vyfot …a znova nebo muzes jen posouvat fotky ..bandicam foti i v intevalu kterem si nastavis …pokud by tam byla fotka na vysku a dalsi na sirku..tak doporucuji rozdelit do dvou slozek …foti jako jpg..ale na skupinovy prevod do ruznych formatu je mnoho…napr..format factory ..zdarma ..cestina ..a umi snad vse ..velice jednoduche ovladani…nicmene tento proces asi bude dost slozite vypadat ale v praxi bude ..velice jednoduchy …s timto problemem jsem se jeste nikdy nesetkal …tak nevim pisu jen jak bych to asi udelal ja …