Sanny099

Poradíte? Mám Iphone. S kamarádem jsme si chtěli propojit wifi, vše děláme, jak máme, ale můj Iphone se nechce připojit.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Zdravím, mám Iphone 7 a s kamarádem jsme si chtěli propojit wifi, vše děláme jak máme, ale můj Iphone se nechce připojit

Odpovědi
autacek

Inu, iPhone. Pořídíš si techniku, která myslí za uživatele a když to nefunguje, jsi v koncích, protože je to nekompatibilní se vším ostatním. A to se vyplatí. Nicméně pokud jde jen o připojení na wifi, tak je chyba mezi telefonem a židlí, těžko z tvého popisu soudit, co přesně je špatně.

Hlada

Co myslíš pod pojmem „propojit wifi“? Co všechno děláte? K jaké síti se má tvůj telefon připojit?