Hopo i

Potřebuji na motokolo s motorem 49ccm 1kW řidičák?

Odpovědi
WalterBishop

Ne.

Motokolo, čili „kolo s pomocným motorkem“ – musí být zachovány vlastnosti jízdního kola, kde je motor odmontovatelný, a kolo lze používat i jako normální jízdní kolo. Rychlost tohoto kola nesmí překročit 25 km/h, výkon motoru má limit na 1KW ( u elektrokol pouze 250W) a obsah spalovacího motoru nesmí překročit 50 ccm. Pokud je toto splněno, řidič nemusí mít řidičský průkaz.

Zdroj: https://www.ctyr­kolky-hombrac.cz/clanky-2/motokolo-motorovy-kit-ridicsky-prukaz-ano-ci-ne-/

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy

Hopo i

Takže pokud se bude kolo dat používat i bez motoru čili bude se na něm dat šlapat tak je to bez papíru?