rswitch

Zdravím mám Acer Extenza 5620 s windows Vista Home Premium a rád bych ho přeinstaloval. Kde najdu návod krok po kroku.

Zdravím mám Acer Extenza 5620 s windows Vista Home Premium a rád bych ho přeinstaloval. Prosím poraďte jak to udělat, jsem běžným uživatelem a rád bych to provédl sám. Mám k tomu dvě CD co jsem dostal při koupi. Poraďte kde najdu návod krok po kroku jak přeinstalovat . Chudák se seká a někdy ani nenajede je hodně spomalený. Díky za jakoukoli pomoc.

Odpovědi
badisko

tak tady to mate step by step..;D take vam durazne doporucuji zalohovat vsechno data !!!! fotky hudbu atd…pokud budete davat tedy novy Windows tak musite Naformatovat disk a pak ho rozdelit …!! take po instalaci musite updatovat ovladace …ale spis doporucuji si udelat jejich zalohu …Perfektne to zvlada program driver genius…udela vam jejich prenosnou zalohu …v podobe samorozbalovaciho balicku ktery muzete uschovat a popripade ze vam zmizi ovladace dulezite k pripojeni na internet tak se da jednoduse pouzit …:D..jen ho spustite a je klid …nejednou mi me to zachranilo od hledani ovladacu ..:D..pak je ale budete podle potreby updatovat …
Doplňuji:
sakra http://www.pcma­gazin.cz/windows-vista/instalace-windows-vista-krok-za-krokem

Braník

Vaše CD při koupi bude zřejmě Vista Home premium
http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=hts&oq=&hl=cs&i­e=UTF-8&rlz=1T4GGNI­_csCZ501CZ502&q=p%c5%99e­instalace+win­dows+vista+na+win­dows+7
zkuste zde pročíst různé návody