anci

Zdravím ,má někdo z Vás špatnou zkušenost s firmou IN-CENTRE, která nabízí přes bulletin domácí práce ?

Zdravím ,má někdo z Vás špatnou zkušenost s firmou IN-CENTRE, která nabízí přes bulletin domácí práce ?O této firmě jsem se dozvěděla na webech zabývajících se podvodnými firmami , i já byla podvedena.

Nejlepší odpověď
barnajka

Tak vítej v klubu! :) Mamka by mohla vyprávět, co za ksindl tyto firmy jsou… Pár let nazpátek si u In-Centre objednala ten jejich slavný nabídkový bulletin – bylo to „jen“ za nadepsanou a ofrankovanou obálku, kontaktní osoba byl tehdy jakýsi pan Tůma. V bulletinu si vybrala jednu práci, zaplatila 550 Kč a měla za to, že jí co nevidět přijde balík s materiálem a ona už jen sedne a začne pracovat. Hahaha – v 50 letech věřit na pohádky, to je fakt úsměvný :)) Nepřišel totiž žádný balík s materiálem, nýbrž zase jen další psaní. V tom psaní se pořád mlelo o práci-kompletování jakýchsi andělíčků, jenže mamka si původně vybrala práci úplně jinou! Navíc v dopise stálo, že je potřeba se spojit s jednou firmou v USA a po domluvě poslat na jejich účet poplatek 18 USD. To už jsme začaly čuchat podraz, mamku navíc štvalo, že jí najednou nabízejí jinou práci, než kterou si původně vybrala (a zaplatila). Na firmu v USA se nakonec zvysoka vyprdla, další peníze už do tohodle podvratnýho byznysu cpát nechtěla. Znovu teda napsala panu Tůmovi a žádala vrácení těch zaplacených 550 Kč, ale na jeho odpověď čeká dodneška. Nevím už přesně tu spojitost, ale pamatuju si, že tam tehdy figurovala ještě nějaká firma Profist. Každopádně všechno je to jedna velká pakáž a pokud můžu do budoucna radit – od domácích práci ruce pryč. Člověk by rád věřil, že existuje nějaká férová, která opravdu funguje..ale asi bohužel. Já zase jednou chtěla zkusit přepisování reklamních letáků pro firmu Bessy – mělo se jednat o firmu zabývající se krmivy pro psy. Náplní práce mělo být přepisování reklamního textu a následné vkládání těchto letáků do obálek. Odpovídala jsem tehdy na víc podobných nabídek a když mi pak začaly přicházet odpovědi, koukala jsem jako blázen: přišly mi 3 odpovědi od různých lidí, všichni „pracovali“ pro firmu Bessy. Dva z nich po mě chtěli 200 Kč vstupní poplatek (na materiál k práci), tomu třetímu „stačilo“ o 40 nebo 50 Kč míň (přesnou částku si už nepamatuju, ale někde ty jejich dopisy ještě mám schovaný). Pochopila jsem, že je to zase jenom další podvod – a nikomu z nich neposlala ani korunu. Od té doby jsem z domácích prací nadobro vyléčená a těm darmožroutům untrvasrmanským bych už nedala ani korunu, i kdyby mi slibovali nevím co