slevin

zdravim.kdyz pripojim klasicky bily starsi monitor k notebooku,bude na nem fungovat internet?dik

bude net zobrazeny na obou obrazovkách?i na notasu i na monitoru?

Odpovědi
nonnel

V systému si musíš nastavit který monitor bude jako první a který jako druhý. Neví, jestli už máš W7 nebo W8 a nebo XP. Do výběru v nabídce Start napiš monitor a vyber „Připojit k externímu monitoru“. Měl bys tam mít zobrazeny dva monitory. Ten co je na NB bych nechal jako č. 1.
Doplňuji:
Teď mě napadlo, jestli máš na FB vstup pro druhý monitor. Tu šňůru musíš někam připojit. Já FB nemám, tak nevím, jaké jsou tam vstupy a výstupy. Starý monitor bude mít i starou koncovku. Budeš muset koupit redukci.

badisko

najdes to v moznostech grafiky…

cochee

Je to takové nejasné téma, kolikrát to třeba nefunguje z naprosto nejasných důvodů (všechno udělám podle návodu a – nic). Kolega dělá karaoke, připojovali jsme k notebooku plazmovou televizi přes HDMI v režimu klonování. Televize měla dva vstupy HDMI, podle návodu k ní naprosto rovnocenné. Na jednom vstupu to šlo, na druhém ne…

V zásadě lze dosáhnout dvou režimů – klonování obrazovky, to znamená, že na obou zobrazovačích bude totéž, a rozšíření plochy – část plochy je na prvním a část na druhém zobrazovači, posuneme-li myš za okraj prvního monitoru, vyjede na druhém.

alex.agent

no myslím si že by to nějak určitě šlo udělat :)

arygnoc

áno.
bez zbytočných kecov čo by keby.

  • pripojiť
  • pravým tlačitkom myši na plochu
  • nastaviť monitory (vpravo, vľavo (zistíš pohybom kurzoru myši), rozlíšenie, atď.)

PS: monitor nemá nič spoločného s internetom.