Tigi 18

Nemohu si zaboha vzpomenout na název filmu. Poradí mi prosím někdo?

Zdravím Zdravím

Zdravím jsem tu nový a nemohu si za boha vzpomenout na film. Potřebuji zjistit název filmu. Poradí mi prosím někdo.?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
nyjono

A co tak napsat obah toho filmu.
Nebo myslíš, že tu jsou jasnovidci?

Další odpovědi
zjentek

Těžko říct tak z hlavy…

https://www.csfd­.cz/film/331790-stolety-starik-ktery-vylezl-z-okna-a-zmizel/prehled/

aliendrone

Jak to tak čtu, tak zde může pomoci snad jedině Její démonická Excelence led – ta ovládá všelijaká kouzla, věštění a dost možná i telepatii, která je k seriózní odpovědi v tomto případě třeba.

BTW – toho „zaboha“ raději nech doma, led za tento tým nekope. Možná na neznalé působí jako andílek (ďábelské mimikry!), ale ve skutečnosti stojí na OPAČNĚ straně barikády! ;) :D :D