Avatar uživatele
anonym

Jaký máte zkušenosti se seznamkou Badoo? Má smysl se tam seznamovat?

Zdravím, hodně žen tam má problém s úchylákama.

Zajímavá 0 před 2532 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Žádný – a nehodlám ani získat…
😉
Ale všechny tyhle pseudoanonymní se(x)znamky jsou semeništěm podivných existencí…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Žádné. Preferuji jiné způsoby seznámení. Možná je to dáno rokem narození, ale upřednostňuji klasický způsob seznamování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Kdysi jsem se na badoo nějakým omylem zaregistroval a to jsem neměl dělat – spoustu měsíců mi potom zasírali mailbox spamem, ale velmi výživně – několik mailů denně. Protože jsem si nepamatoval, jakým záhadným způsobem jsem se zaregistroval, dalo mi spoustu práce zjistit, jak se deregistrovat. Stejně pak ještě několik měsíců otravovali, ať se vrátím. Takže silně nedoporučuju – ne snad kvůli seznamování či neseznamování, ale kvůli jejich bezprecedentní otravnosti a vlezlosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Jsem podivná existence a seznámil jsem se přes seznamku nicméně badoo (nebo jinou seznamku na způsob sociální sítě) bych spíš /nedoporučil/. V zásadě jsou dvě možnosti, které můžeš využít – buď využiješ některé free seznamky např. stesti.cz (a pak to chce se obrnit notnou dávkou trpělivosti) nebo se obrátit na nějakou komerční seznamku. Každopádně bych na tento typ problému (seznámení) neaplikoval složitější protokol než request – response (inzerát – odpověď).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Tak se seznamte tady 🙂

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
still

Nemám rád otravné spamovací služby. A badoo je opravdu velmi otravný. Dokonce otravnější než FB a to už je co říct. Sestra se zaregistrovala na Badoo a teď spamují celou rodinu. Příšerný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muso

Rozhodně nedoporučuji. Dle většiny uživatelů se jedná o podvodnou firmu, plnou falešných profilů. Obdobně jako seznamky Twoo, Be2 nebo C-Date.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Ale jo, dá se… Náhodou zrovna tam jsem našel přítelkyni.

S „úchylákama“ mají ženy problém všude, většinou jsou to kluci kteří hledají snadný úlovek na noc. My zase máme problém s ženama, které si nevyplní profil a místo seznámejí se chtějí jen donekonečna vykecávat.

Zkus a uvidíš.

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pepe88

To už bych já být tebou šel lovit tam kde dobře hrajou muziku,než sedět a čekat jak nemohoucí ve stáří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Žádné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Badoo není seznamka, ale spamovací robot… Takže nemá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Osobně žádnou, ale znám ženu, která se tam seznámila a už víc jak rok má spokojený vztah.
Myslím ale, že to je o náhodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nemám zkušenosti se žádnou seznamkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

děkuji všem za odpovědi !

před 2529 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek