Co všechno potřebuju ke svatbě s rodilou Američankou? Je možné abychom se vzali buď v USA, nebo v Praze?

Američanka žije semnou v bytě kde po svatbě bude mít trvalou addresu v Praze taky stale má americké občanství,o a­merické občanství se po svatbě nechce nikdy vzdát,v praze pracuje pro US firmu na pracovní vízum,mohla by mít dvojí občanství (US i CZ). děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, u nás je možné mít dvojí občanství. Udělení občanství je však něco jiného než svatba. Můžete mít svatbu jak u nás, tak v USA. Jaké všechny doklady ke svatbě potřebujete se dozvíš na každé matrice.

anonym

děkuji všem za odpovědi !

nyjono

Uzavření svazku 2 žen se nenazývá sňatkem.
Ale jo, svatba se tomu říká.