Pegypegy

Poradíte, jak vyřešit popsanou situaci,

Zdravim,chtela bych se zeptat jestli nekdo poradi.Znamy udelal chybu.Prodal auto jen s kupni smlouvu stim ze pan to

Odhlasi a dohlasi na sebe.Coz se nestalo a uz nekomunikuje.Da se to nejak resit jeste.Je zrejme ze veskere prestupky prijdou majiteli vozidla.Dekuji za radu.
-

Upozornwní

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Schluker

Auto prodal a cestu na google nenasel… tak tedy odkaz zde:

https://www.me­sec.cz/clanky/vuz-uz-prepisete-kdekoli-i-kdyz-kupec-ci-prodejce-nespolupracuje/

Nicmene jednoduche to nebude.

Drap

Podat na nového majitele trestní oznámení za podvod.

Kryšpín

Příště prodat auto, nechat si doklady a plnou moc na přepis od podobné slibotechny a auto v klidu přehlásit doklady zaslat kupujícímu.

cukrar

Tresní oznamení nepomůže,
Kupec nekomunikuje, znamená co? Byla jste za ním osobně, nebo jen nebere telefony. Bez spolupráce kupce vozidlo nikdo nepřepíše.
Je třeba dojít na registr vozidel, podat žádost o změnu vlastníka, kterou sice přijmou, ale převod neuskuteční, páč nemáte potřebné doklady.
Musíte dohnat kupce.

Podle odkazu měšce to nefunguje, což Vám sdělí každý registr.