Fil Kam

Kolik oktáv má ruská hymna?

Zdravím, chci se zeptat, kolik oktáv má ruská hymna. Hodlám si kupovat foukací harmoniku a naučit se ji. Btw noty už mám, ale nejsem schopen si koupit lepší harmoniku abych to na ní byl schopen zahrát , jako hrát umím,ale tak daleko jsem se nedostal

Nejlepší odpověď
annas

Vkládám odkaz na akordy.

https://www.su­permusic.cz/sku­pina.php?idpi­esne=901096

Zde si můžete stáhnout notový záznam ruské hymny pro různé nástroje. Neuvedl jste své konkrétní.

http://cs.scor­ser.com/S/Par­titury/Ruska+Hym­na/-1/1.html

Další odpovědi
Edison

Tak si nejdřív kup noty!! Třeba tý ruský hymny!!!

A věřím, že jsou k nalezení na netu.

Kelt

Otázka je špatně položena. Každá skladba má nejvyšší a nejnižší tón a podle toho se posuzuje rozsah skladby. Proto je třeba vybrat nástroj s vhodným rozsahem, abys to mohl zahrát. Najdi si noty a hraj.

Klaproth

Noty máš, proč si to z nich tedy nepřečteš?

Edison

Tak noty máš, hrát umíš, tak si snad z partu přečteš, oproti mě, kolik má oktáv, v jaký tónině a další důležité věci.