robikjuriga

Zdravím,budou to asi 2–3 měsíce co jsem si koupil normální bedničky Genius,zhruba před měsícem mi jedna přestala hrát

Zdravím,budou to asi 2–3 měsíce co jsem si koupil normální bedničky Genius,zhruba před měsícem mi jedna přestala hrát a druhá hraje jen kdyý zatlačím směrem dolů tu spojku do počítače nebo jak se tomu říká :D, no nemůže mi někdo poradit?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Nejjednodušší bude, když to dojdeš reklamovat, zřejmě jsou špatné kontakty.

Další odpovědi
Beer4Real

Určitě na to máš rok záruku, tak to běž zdarma reklamovat.

robikjuriga

ale já bohužel nemám ten papír k tomu… :(

gobls

No tak to máš celkem smůlu. Pokud tomu nerozumíš, tak to dát nějakému kutilovi, aby pokud možno vyměnil nejen konektor po ustřihnutí konce kabelu, ale nejlépe celý kabel za nějaký silnější, co se hned nepřetrhá. Není-li tedy ulomený konektor uvnitř počítače.