pilostta

Zdravá kondice

Je možné abych byl tlustý (jakože do šířky, že mám hodně tuků) ale zároveň abych byl prfektně fit a zdravotně v pořádku ???

Odpovědi
Kelt

Udělej si pár testů, BMI index, nech si změřit množství podkožního tuku, případně si nech odebrat krev, moč a posoudit. A udělej si pár fyzických testů. Cooperův test – běh, chůze, plavání, jízda na kole, cokoliv za dobu 12 minut. Podle věku tě to vyhodnotí. Ale pozor, když ti bude špatně, tak přeruš test.

paul1

Je také jednoduchý test na kondičku – vyběhnout bez většího zadýchání na 2. poschodí

Secret

Já si myslím že ano. Dokud to není obezita můžeš být zdravý člověk. Na kondici si můžeš udělat testy a uvidíš podle toho.